Üyelerimiz Anlatıyor

 

Sayenizde, pozitif bir enerjiyle güne başlıyorum. Çok harika bir iş yapıyorsunuz bence.

Kadın, Reklam, Yaş: 34

Sizi yeni keşfettim ve yeni katıldığım eğitiminizin başlaması için sabırsızlanıyorum. Diğer paylaşımlarınızı da ilgiyle takip ediyorum. Teşekkürler, kolay gelsin..

Kadın, Anaokulu Öğretmeni, Yaş: 35

Merhaba, tamamen tesadüf eseri gördüğüm sitenizi birkaç gün inceledim. Ne kadar içten ve samimisiniz. İnanın sizi yanımda, sağ omzumdaki meleğim gibi hissettim. Harikasınız, beni ilk günden etkilediniz. Çok teşekkür ederim… 

Kadın, Yönetici, Yaş: 35

Sevgili Gözde, paylaşımların için ve motivasyon mesajların için çok teşekkürler. Bulgaristan’dan selamlar…  

Kadın, Satış Temsilcisi, Yaş: 25

Merhaba :) Paylaşımlarınızı ve sizi takip etmeye devam ediyorum. Siz de var olmaya devam edin lütfen. Çünkü paylaşımlarınız bana iyi geldi. Bana uzakta olsanız da, paylaşımlarınızla iyi geldiniz :) Bunun için teşekkürler… Sevgiler, görüşmek umuduyla…

Kadın, Danışman, Yaş: 37

Sevgili Gözde, paylaşımlarını büyük bir keyifle takip etmeye devam ediyorum. Yakın bir zamanda 21 gün kuralını deneyeceğim ve gelişmeleri seninle de paylaşmayı düşünüyorum. Sevgilerimle.

Erkek, Satış Pazarlama, Yaş: 32

Sevgili Gözde, değişik bir pencere açtın “mobil yaşam” penceresi. Şu dönemde aklımda olan, daha doğrusu kurmak istediğim hayatın özeti tam da bu “minimalist”. İyi bir hafta, nefis bir Eylül diliyorum.

Erkek, Teknisyen, Yaş: 42

Çok teşekkür ederim Gözde Hanım. Elinize sağlık, 5 günlük kişisel gelişim eğitimi çok başarılı bir eğitimdi. Sevgiyle kalın :)

Kadın, Uçuş Personeli, Yaş: 43

Sevgili Gözde, Her Pazartesi senden aldığım motivasyon e-maili ile haftaya başlıyorum. Rehberliğin için çok teşekkür ederim. Sevgiyle kal.

Kadın, Tercüman, Yaş: 36

Sevgili Gözde, İnsan her hafta mı tam ihtiyaç olan noktaya parmak basar? Bence, sen bu iş için görevlendirilmişsin :) Çok teşekkür ediyorum sana. Sayende, uzun zamandır üzerinde çalıştığım kitabımı bitirmeye karar verdim. Sevgiler. Haftanın harika enerjik ve mutlu geçmesi dileğiyle :)

Kadın, Avukat, Yaş: 37

Şu an kendime bir hediye vermek istedim ve size yazdım :) Bugünkü paylaşımınızda kendimi gördüm. Düşündüğüm şeyleri anlatmışsınız. İnsanın biraz enerjisi düşsün, suçlamaya başlıyor görüntüsünü, yaşını, içinde bulunduğu ortamı… Sizin paylaşımınızdan sonra, yalnız olmadığımı anladım. Paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Seviliyorsunuz :)

Kadın, Öğrenci, Yaş: 26

Paylaşımlarınızı büyük bir zevkle takip ediyorum ve inanılmaz keyif alıyorum. Ben de hayatımın rutin seyrini değiştirmek için girişimlerde bulunmaya karar verdim. Hatta eşimle bir haftalık hedef belirleyip ulaşıcaz ve rutin hayatımızda yeni bir adım atmış olucaz. Şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Kadın, Ev Hanımı, Yaş: 33

Çok teşekkür ederim Gözde. Bütün paylaşımlarını, mesajlarını, gülümseyerek okuyorum :) Harikasın. Hatırlattığın için de ayrıca çok teşekkür ederim :) Tekrar görüşmek üzere :)

Kadın, Mühendis, Yaş: 29

Sizi internette araştırma yaparken rastlantı sonucu tanıdım. İyi ki de tanımışım. Paylaşımlarınızı çok beğeniyorum ve yararlanıyorum. İyi ki varsınız. İyi ki bu dünyada sizin gibi insanlar var. Başarılarınızın devamını dilerim. En iyi dileklerimle sağlıcakla kalın…

Kadın, Memur, Yaş: 45

Sevgili Gözde, kelimeler ne kadar önemli ve onların gücü ne enteresan. Seçim yapmalıyım, karar vermeliyim dediğimde, içimde hep bir direnç zorlanma hissederim. Ama “Seçim Yapmanın Gücü”, “Seçim Yapma Gücüne Sahibim” dediğimde, bu ne kadar farklı bir his oluşturuyor. İçimde direnç değil, güç hissediyorum. Çok çok teşekkürler.

Kadın, Doktor, Yaş: 48

Merhaba Gözde, Bugünkü paylaşımını görünce sanki sana her şeyimi anlatmışım ve sen de bana cevap veriyorsun, karşılıklı konuşuyormuşuz gibi hissettim. Tesadüflere inanmam… Başarılar seninle olsun.

Kadın, Öğrenci, Yaş: 35

İnanmıyorum. Gerçekten tam benim için hazırlanmış bir eğitimdi sanki. Çok teşekkürler :) Haftalık sizin paylaşımlarınız bana ilaç gibi geliyor. Size güzel bir hafta diliyorum. Tekrar görüşürüz :) Kadın, Müşteri Temsilcisi, Yaş: 26

Gözde hanım şahanesiniz çookk teşekkürler paylaşımlarınız için. Muhteşem bir hafta bizi bekliyor :)

Kadın, Yönetici Asistanı, Yaş: 30

Merhaba Gözde, Her hafta çok güzel paylaşımlarda bulunuyorsun ve seni beğenerek takip ediyorum. Merakla bir sonraki eğitim serisini ve online seminerlerini bekliyorum :) Sevgi ile kalman dileğimle…

Kadın, Kamu, Yaş: 37

Gözde çok teşekkür ederim sana. Bunlar harika paylaşımlar ve çok değerli içerikler.

Kadın, Analist, Yaş: 25

Merhaba, 5 günlük kişisel gelişim eğitiminiz harikaydı. Teşekkürler..

Kadın, Yoga Eğitmeni, Yaş: 38

Merhaba, Bu haftaki paylaşımınız için çok teşekkür etmek istedim. Bundan sonra, hayatıma sevdiğim şeyleri sokmak benim için iyi olacak. Tekrar tekrar teşekkürler :) Sevgilerimle.

Kadın, Satış Temsilcisi, Yaş: 42

Hayatımızda eksik olan şeyi bulmakla ilgili paylaşımınız beni çok etkiledi. Evet, benim hayatımda da eksik olan şey eğlence. Hayatım çok sıkıcı hale geldi ve bu kadar açık olan şeyi ben göremedim. Çok teşekkür ederim.

Kadın, Doktor, Yaş: 48

Bu haftaki vizyon ve hedef oluşturma ile ilgili eğitiminiz, aklımdaki soruların tümünü cevapladı. Harikasınız :) Teşekkürler Gözde Hanım :))

Kadın, Öğrenci, Yaş: 22

Sevgili Gözde, Sayende bugün kendime bir cesaret cümlesi belirledim. Tabi önemli olan, her defasında kendimize hatırlatmak ve uygulayabilmek. Her hafta birilerinin hayatına dokunuyorsun. Çok teşekkür ederim :)

Kadın, Öğretmen, Yaş: 31

Merhaba Gözde, paylaşımlarını düzenli takip ediyorum. Gerçekten özel bir insan olduğunu düşünüyorum. İyi ki varsın demek istedim sadece… Sevgiler.

Kadın, Sigortacı, Yaş: 35

Selam Gözde, biliyor musun iyi ki varsın! :) Güzel bir hafta dilerim.

Kadın, Arkeolog, Yaş: 35

Merhaba Gözde Hanım. Eğitimleriniz, üzerimde çok etkili oluyor. Emeğinize yüreğinize sağlık. Ayrıca, daha enteresan yaşadığım bir konu var ki, her Pazartesi gönderdiğiniz motivasyon mailleri, o hafta yaşamış olduğum duygu ve hayat ritmime o kadar uygun oluyor ki, şaşırıyorum. Sizi takip ediyor, paylaşımlarınızı tekrar tekrar gözden geçiriyorum. Ayrıca harcadığınız emeğinizin ve zamanınızın birileri için boşa gitmediğini bilmenizi istediğim için size bu teşekkür mektubunu yazmak istedim. Sıkı şekilde takibinizdeyim. Sevgi ve saygılarımla :)

Kadın, Halkla İlişkiler, Yaş: 36

Merhaba Gözde, Ben size teşekkür ederim. Zira attığınız tweetler öyle nokta atışı oluyor ki, sanki anlarımı gözetleyen birisi var. İnanın attığınız tweetlerinizle bile çok rahatlıyorum :) Eğitimlerinizin, olumlu halimi katlayacağına inanıyorum. Sağolun, varolun… Sevgiler.

Kadın, Sosyolog, Yaş: 35

Tüm paylaşımlarınızın bana ne kadar faydalı olduğuna inanamazsınız. Çok teşekkürler.

Kadın, Teknisyen, Yaş: 42

Gözdecim sana çok teşekkür ediyorum. Hata yapmak ile ilgili eğitimin çok güzeldi. Haftasonu pozitif enerjim oldukça düşüktü. Bu yüzden bize verdiğin hata yapma hakkındaki ödev bana ilaç gibi geldi. Oh be ne güzel dedim. Mükemmel olmak zorunda değilim. Sırtımdan tonlarca yük ve ağırlık indi sanki. Sana neşeli ve huzurlu bir hafta diliyorum. Sevgiler.

Kadın, Pedagog, Yaş: 53

Yine muhteşem bir konu! Yine muhteşem bir farkındalık yarattınız! Çok teşekkürler… Sonsuz…

Kadın, Eğitimci, Yaş: 41

Paylaşımlarınız bir harika, teşekkürler :) Kadın, Yaşam Koçu Yaş: 27

Sevgili Gözde, bu tatlı iyi dileklerin için ve beni unutmadığın için teşekkür ediyorum. Dünyanın bir başka kıtasından selam ve sevgilerimle.

Kadın, Öğrenci Yaş: 22

Gözdemmmm :)) Bu alışma evremde şükretmeyi bana bir kez daha hatırlattığın için varlığına binlerce kez şükrediyorum :)) Çooook mükemmel bir haftaya başlıyoruz yine :) Seni seviyorum :) Öptüm :)

Kadın, Ön Muhasebe, Yaş: 27

Selamlar, Kişisel gelişim üzerine oldukça araştırma yapıp oldukça kafa yoruyorum ama bu bakış açısı ile hiç düşünmemiştim. Ve ne kadar önemli olduğunu fark ettim. Farkındalık oluşturduğunuz için içten teşekkürler. Sevgilerimle.

Kadın, Mühendis, Yaş: 36

Merhaba Gözde, Hayatımızı şekillendirmemize yardımcı olduğun için teşekkür ederim. İyiki varsın. Eğitimlerinde bahsettiklerini hayatıma uygulamaya çalışıyorum. Hayatımda olduğun için teşekkür ediyorum.

Kadın, Muhasebe, Yaş: 36

Merhaba Gözde. Çok çok çok teşekkür ediyorum. Sabahları senden aldığım eğitim içerikleri beni nasıl mutlu etti anlatamam. Geçen yıl birkaç online dersini dinlemiş biri olarak sana teşekkür ediyorum. İnternet siteni ve sosyal medya hesaplarını takip ediyorum. Güzel adımların beni motive ediyor. Bu ara gerçekten kendimi değişime açtığım için mi bilmem, daha bir etkiliyor paylaşımların. Çok sevgiler :)

Kadın, Gazeteci, Yaş: 33

Iyi günler Gözde hanım, Ben size kişisel gelişim eğitiminiz için tesekkür etmek istiyorum. Her sabah sizin paylaşımlarınızla güne başlamak gerçekten çok etkili ve motive edici oldu.Umarim böyle eğitimleriniz devam eder biz de bol bol faydalanırız. Size tekrar tesekkür ediyorum.

Kadın, Öğrenci, Yaş: 22

Günaydın Gözdecim :) Paylaşımların bana hem gücümün büyüklüğünü hatırlatıyor hem de çok motive ediyor. Hayatıma anlam kattığın için ve evren seni karşıma çıkardığı için çok şükrediyorum :) iyiki varsın. Bugün her zamanki gibi yine çok enerjik ve mutlu bir gün olsun :))

Kadın, Muhasebe, Yaş: 27

Merhaba Gözde hanım. Her gün gördüğüm, tanıdığım herkese sitenizi takip etmeleri ve çok faydalı olduğunu, çok işe yaradığını, kendi farkındalığımızı hissettiren içerikler paylaştığınızı yaymaya çalışıyorum. Ben çok mutluyum ve herkesin kendi farkındalığını bilmesi gerekli diye düşünüyorum. Sayenizde ben başarıya yürüyorum ve hedeflerimi sizin paylaşımlarınızdan sonra iki üç sefere düşünüp ilerliyorum. İyiki varsınız.

Kadın, Görsel Dekoratör, Yaş: 31

Şu anda en çok ihtiyacım olan eğitimlerden biriydi… Hedefinin peşinden giden ve emek veren biri olarak… Çok teşekkür ederim..

Kadın, Eğitimci, Yaş: 41

Muhteşem bir eğitim videosu olmuş. Kahvemi yudumlarken izlemek çok iyi geldi :) İyiki varsınız. Size mucize dolu bir hafta dilerim :)

Kadın, Hemşire, Yaş: 28

Günaydın. Eğitiminiz bir harikaydı. Kısa, net, mesajlar açık. Emeğinize sağlık. Sevgiyle kalın.

Kadın, Networker, Yaş: 27

Merhabalar, sizi takip ediyorum ve hayatımda iyi yönde bir çok radikal kararlar almamı sağladınız. Tüm önerilerinizi dikkatlice okuyup olabildiğince uyguluyorum. İyiki böyle bir site var ve iyiki varsınız. Sevgiler.

Kadın, Bankacı, Yaş: 41

Gözde Hanım, bu haftaki eğitiminiz, haftaya başlarken çok iyi geldi. Teşekkürler.

Erkek, Yönetici, Yaş: 41

Paylaşımlarınızı sıklıkla takip ediyorum ve çok beğeniyorum. Çok teşekkürler.

Erkek, Serbest Meslek, Yaş: 37

Gözde hanım merhabalar. Kişisel gelişim eğitiminizi heyecanla takip ettim. Bildiklerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkürler, sevgiler :)

Kadın, Sigortacı, Yaş: 38

Merhaba, paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim. Bir ajanda satın aldım ve hepsini ona yazdım kendimce. İlla ki faydası olacağını düşünüyorum. Deneyeceğim… Umarım size olumlu geri dönüşler yaparım. Hedeflerimi belirlemeye başladım bile. Silkelediniz beni… Samimiyetinize teşekkür ederim. Sağolun. Bir sonraki eğitimi sabırsızlıkla bekleyeceğim.

Kadın, Ziraat Mühendisi, Yaş: 31

Merhaba, çok teşekkür ederim. Her gün bu egzersizi yapma kararını almıştım, üstüne sizin de bundan bahsetmenize çok şaşırdım. Çok mutlu oldum. Tüm güzellikler sizinle olsun. Sevgilerimle…

Kadın, Gayrimenkul Danışmanı, Yaş: 22

Paylaşımlarınız çok iyi geliyor. Devamını kesmeyin :) En stresli anımda geldi ve çok iyi geldi. İyi çalışmalar dilerim.

Kadın, Bankacı, Yaş: 25

Merhabalar, hazırlamış olduğunuz kişisel gelişim eğitim serisi için kişisel olarak teşekkür etmek istedim. İlgi alanlarımdan biri de kişisel gelişim olduğu için, sizinle tanışmaktan çok memnun oldum. Umarım ilerleyen zamanlarda yayınladığınız diğer eğitim içeriklerinden de faydalanma şansım olur. İyi akşamlar :)

Kadın, Reklam, Yaş: 24

Paylaşımınız için çok teşekkür ederim :) Çok gözümüzden kaçan bir noktayı ele almışsınız. Size bol gülücüklü günler dilerim :))

Kadın, Öğrenci, Yaş: 22

Merhaba, Öncelikle böyle güzel çalışmalara öncüçük ettiğiniz, emek verdiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum ve şükrediyorum :) Çalışmalarımı, eğitimde vermiş olduğunuz örnekle gerçekleştirdim. Kendime bir ajanda hazırladım. Çalışmalarıma devam ediyor, sizi de takip ediyorum. Teşekkürler :)

Kadın, Sigortacı, Yaş: 32

Merhaba Gözde Hanım. Sanırım sizinle iki yıldan fazladır birlikteyiz. Webinarlarınıza da katılmıştım. Tanışmasak da, yollarımız bir şekilde kesiştiği ve hayatıma olumlu katkıda bulunduğunuz için teşekkür etmek istedim. Çok içten sevgilerimle…

Kadın, Avukat, Yaş: 37

Sevgili Gözde, her yeni yılda yaptığım gibi ve senin gibi gözlerimi kapatıp olmasını istediğim her şeyi hayal ederek coşkuyla girdim yeni yıla. Hatta her yıl yaptığım gibi, bunları defterime yazıp geçen yıl dilediğim ve gerçek olanlara da bir tik attım ve yerine yenilerini ekledim :) Her şey çok güzel olsun. Sevgiler.

Kadın, Dış Ticaret, Yaş: 35

Paylaşımlarınızı büyük bir hayranlıkla takip ediyorum, çok başarılısınız.

Kadın, Öğrenci, Yaş: 22

Tüm Motivasyon Zamanı Ekibi’nin yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluuk dolu bir yıl dilerim.

Kadın, Satış Müdürü, Yaş: 32

Merhaba Gözde. Öncelikle sıcacık yeni yıl mesajın için teşekkürler. Dilerim bu yıl, farkındalıklarımızın arttığı şahane bir yıl olur. Şükür egzersizinin bu halini çok sevdim. Teşekkürler, ve söz bu akşam eve gider gitmez egzersizi bu haliyle yapmaya başlayacağım :) Sevgiler.

Kadın, Yönetici, Yaş: 37

Sevgili Gözde, mailin ve güzel enerjin için çok teşekkürler. Daha şimdi okudum :) Dün gece 12.00’de, bu yıl benim yılım olacak demiştim.. Ve mailini şu an saat 11.55’de okuyor olmam hiç tesadüf değil diye düşündüm. Sana ve bunun şu an bana ulaşmasına vesile olana, sonsuz teşekkürlerimle mailimi kapatıyor ve bende yılın ilk gecesinde tam 12.00 dediklerini yapmak üzere ayrılıyorum :) Mutlu yıllar,sevgiler :)

Kadın, Bankacı, Yaş: 44

Sevgili Gözde, bu akşam senin yeni yıl mailini almak, birden bir sevinç enerji bombası diyebileceğim bir ruh durumu yarattı içimde :) Ben de sana; sağlık ve başarılarının 2015 te katlanarak büyümesini diliyorum. Sevgi ile kal.

Kadın, Pedagog, Yaş: 53

Gözdeee :) Senden yeni yıl maili almak ne kadar güzel böyle… Yüzümü güldürdün bu yıl da. İyi ki varsın ve seninle hayat çizgisinin bir yerinde iyi ki rastlamışım sana. Hayal ettiklerine dilerim bu yıl da kavuşursun… Kocaman sevgilerimi yolluyorum :)

Kadın, Akademisyen, Yaş: 37

Merhaba Gözde. Bu yeni yıl e-postanla bile yüzümde gülümseme ve kalbimde heyecan hissettirdin. Varlığın için teşekkür ederim. Nice mutlu yıllara, hep birlikte… :) Sevgiler.

Kadın, Tüccar, Yaş: 38

İyiki varsın Gözde. Pazartesi günleri gönderdiğin motivasyon maillerini almak bile tek başına çok iyi geliyor inan bana. Sana mutlu ve huzurlu bir yıl dilerim :)

Kadın, İşe Alım Uzmanı, Yaş: 30

Merhaba Gözdecim, siteni aylar öncesinde tesadüfen (!) gördüm :) Her sabah takip ediyorum ve pozitif seçimime daha da mutluluk katıyorum. Paylaştığın hikayelerin sonunda mutluluktan gözlerim doluyor :) Evrene de şükrediyorum tabiki seni karşıma çıkardığı için :) Pozitiflik seninle olsun :))))) sımsıkı sarıldım sana :)

Kadın, Ön Muhasebe, Yaş: 26

Bu hizmetiniz için size minnettarım. Diğer eğitimlerinizi ve seminerlerinizi sabırsızlıkla bekliyor olacağım.

Erkek, Öğretmen, Yaş: 56

Merhaba Gözde. Sana çok teşekkür ederim. Paylaşımların gerçekten çok güzel ve ufuk açıcı, çok faydalandım.

Kadın, Arkeolog, Yaş: 42

Merhaba Gözde, siten gerçekten çok güzel. İnsanların en çok ihtiyacı olan içeriklere yer vermen çok güzel. Bana vermiş olduğun bu sevinç ve motivasyon ilhamı için sana çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Her zaman sevgi ile kal.

Kadın, Pedagog, Yaş: 53

Sitenizi gerçekten çok beğendim. Paylaşımlarınız sayesinde hem bilgi sahibi oldum hem de keyifli saatler geçirdim. Paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum. Bizlere faydalı olduğunuz için size sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Bir sonraki seminerde görüşmek üzere…

Kadın, Öğrenci, Yaş: 23

Sizi seviyorum. Harika yazılar, videolar paylaşıyorsunuz. Çok şey kattınız hayatıma.

Kadın, Öğrenci, Yaş: 21

Hayatımda yepyeni bir çığır açma aşamasındayım. Yaşayarak edinemeyeceğimiz tecrübeleri eğitiminizde paylaşmışsınız. Tüm bunları işimde ve tüm hayatımda kullanmaya başlıyorum. İyiki varsınız. Emekleriniz için çok teşekkürler.

Kadın, Tıbbi Mümessil, Yaş: 43

2014 yılı benim için değişim yılı olacak demiştim ve bu değişimde sizin paylaşımlarınızın çok faydası olacak. Bunun için size çok teşekkür ederim. İyiki sizi tanıma fırsatı yakaladım.

Erkek, Satış Pazarlama, Yaş: 32

Gözde merhaba, tüm paylaşımlarını dikkatle takip ediyorum. Yürekten sonsuz teşekkürler :)

Kadın, Avukat, Yaş: 48

Merhaba, çok teşekkür etmek istedim. Sitenizi çok beğendim gerçekten. Eğitim videolarında paylaştığınız hikayeler harika. Çok motive edici. Kişisel gelişim ile ilgili paylaşımlarınızın da somut olarak uygulanabilir şeyler içermesi harika. Başarılarınızın devamını dilerim.

Kadın, Müşteri İlişkileri Uzmanı, Yaş: 43

Öncelikle saygı ve sevgilerimi sunuyorum sizlere. Siteyi geç fark ettim ama daha fazla geç kalmadığım için mutluyum. Gerçekten güzel paylaşımlarda bulunuyorsunuz. Size teşekkürlerimi sunuyorum…

Erkek, Öğrenci, Yaş: 21

Yazılarınızı okumak, video bültenlerinizi izlemek, bazen de vermiş olduğunuz ödevleri yapmak çok keyifli. Sadece sevgilerimi ve tebriklerimi iletmek istedim.

Kadın, Gümrük Müşaviri, Yaş: 34

Uzun zamandır sizi takip ediyorum. Paylaşımlarınız için tüm samimiyetimle sonsuz teşekkürler :)

Kadın, Öğrenci, Yaş: 21

Teşekkürler Gözde :) Bu paylaşımın gerçekten enerji verdi bana ve buna çok ihtiyacım vardı bu günlerde. Yeniden kendime olan güvenimi kazanmak ve küllerimden yeniden doğmak için…

Kadın, Dış Ticaret, Yaş: 35

Merhaba 😉 Sitenizi ve güzel paylaşımlarınızı büyük bir keyif ile takip ediyorum. İhtiyaç duyduğum her an açıp bir yazınızı okumak ya da videonuzu izlemek, karar vermemde, yeni yollar denememde bana gereken motivasyonu veriyor. Sizin paylaşımlarınızın da yardımıyla, yeni yollar açtım kendime :) Çok teşekkür ederim.

Kadın, Kimya Mühendisi, Yaş: 41

Merhaba Gözde, 5 günlük kişisel gelişim eğitiminizi tamamladım. Kolay özümsenebilen, motive eden, umut veren eğitiminiz çok keyifliydi. Paylaşımınız için teşekkür ederim. Umarım bir gün yüz yüze konuşma imkanı da buluruz. Sevgilerimle…

Kadın, İletişim, Yaş: 37

Siteniz mükemmel, yazdıklarınız süper! Küçüklüğümden beri kişisel gelişime ilgiliyim ve paylaşımlarınız bana ilham oluyor. Kişisel gelişim eğitiminiz gerçekten çok başarılı! Her şey çok sade, net ve bilginin özü :) Bu kadar insana hem bu siteyle hem de paylaşımlarınızla ulaşmanız çok güzel ve eminim bir sürü insan çok faydalanıyor ve hayatını değiştiriyordur! Sizi tanımıyorum ama sizin gibi insanların varlığını bilmek beni gerçekten mutlu ediyor. Yaptığınız her şey için, varlığınız için teşekkürler :) Başarılarınızın devamını ve katlanarak artmasını gönülden dilerim :) Sevgiler, saygılar :)

Kadın, Müzisyen, Yaş: 28

Siteniz karşıma haftalar önce kendimle büyük bir iç çatışma içindeyken çıkmıştı. Ve o zaman, paylaşımlarınız o kadar iyi gelmişti ki bana, sanki sadece benim için yapılmış gibiydi. Paylaşımlarınızın devamını sabırsızlıkla bekliyorum.

Kadın, Öğrenci, Yaş: 22

Merhabalar, öncelikle tüm paylaşımlarınız için teşekkür etmek istiyorum. Tam ihtiyacım olan zamanda, ihtiyacım olan eğitim serisini paylaşmaya başladınız. “Hedef Belirleme” eğitim serisinin devamı var ise, bir an önce katılmak ve uygulamalarıma devam etmek isterim. Bu zamana kadar bir çok yöntem okudum, ancak sizinki kadar net ve beni heyecanlandıranı ile karşılaşmamıştım. Bu zamanlar hayatımın dönüm noktası diyebileceğim zamanlar ve bu sizinle daha kolay oluyor.

Erkek, Öğrenci, Yaş: 22

Pin It on Pinterest

Share This